Jätä soittopyyntö

Varaa majoitus

LUE UUSIN UUTISKIRJE >

Tahko Spa Oy
Keitaankatu 1
FIN-73310 TAHKOVUORI
Myyntipalvelu 0600 550 147
sales@tahkospa.fi
Vastaanotto 0600 550 148
info@tahkospa.fi
(0,8 €/min+pvm/mpm)
Lääkäripäivystys
010 414 00

 

Tahko Spa Oy

Keitaankatu 1
73310 TAHKOVUORI

Vastaanotto

Myyntipalvelu

Puhelujen hinnat 0600 -alkuisiin numeroihin soitettaessa: 

  • lankapuhelimesta 0,8 € / min + pvm 
  • matkapuhelimesta 0,8 € / min + mpm 

Ulkomailta soitettaessa lisäksi tariffin mukainen ulkomaanpuhelumaksu

Organisaatio

Resort Manager
Pekka "Pekkis" Allinen
pekkis@tahkospa.fi
044 510 2902

 

  Hotellipäällikkö
Mira Parviainen
mira.parviainen@tahkospa.fi
050 328 9811

 

         
Kiinteistöpäällikkö
Aki Kananen
huolto@tahkospa.fi
050 347 7814
  Myyntipäällikkö
Anna-Reeta Sauvola
anna-reeta.sauvola@tahkospa.fi
044 733 2500
         
Hallintojohtaja
Aki Suhonen
aki.suhonen@tahkospa.fi
040 580 7516
  Myyntineuvottelija
Martti Kahelin
martti.kahelin@tahkospa.fi
044 733 2526
         
Mainossopimukset
Mika Ohtonen
mika.ohtonen@tahkospa.fi
0400 833 844
     
         
         

Jätä soittopyyntö

Varaa majoitus

LUE UUSIN UUTISKIRJE >

Tahko Spa Oy
Keitaankatu 1
FIN-73310 TAHKOVUORI
Myyntipalvelu 0600 550 147
sales@tahkospa.fi
Vastaanotto 0600 550 148
info@tahkospa.fi
(0,8 €/min+pvm/mpm)
Lääkäripäivystys
010 414 00

Onko sinulla kysyttävää - Haluatko lisätietoa palveluistamme?

Jätä nimesi ja puhelinnumero. Olemme sinuun yhteydessä viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Nimi
Puhelin